Dnes je úterý, 11. prosince 2018, svátek má Dana. document.write("REMONT ČERPADLA s.r.o.");
Kontakty

Nákupní košík je prázdný.

Hledej dle parametrů
  • Q(m3/hod):
  • H(m):

Najdete nás na Facebooku
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!
Víte, co je …

Další pojmy!

Aktuality
07.12.2017

Posezónní akce na vybraná čerpadla značky PEDROLLO

Více »

20.10.2016

VÝPRODEJ ČERPADEL A ZAHRADNÍ TECHNIKY GARDENA

Více »

19.11.2015

VELKÝ PODZIMNÍ VÝPRODEJ GARDENA

Více »

Poslední příspěvky
Provozovatel

 

 

Přidejte si tuto stránku do Oblíbených položek! Nastavte si tuto stránku jako svoji Domovskou! 


Ruční nůžky na živý plot

Zobrazení: stručné/plné |

Pro přesné tvarování nebo pro střihání velkého rozsahu

S ručními nůžkami na živý plot lze snadno zastřihávat nebo dokonce i tvarovat malé či citlivé živé ploty. Praktické nůžky se snadno dostanou na místa, kde mají ostatní zastřihávací nástroje problémy. Vzhledem k tomu, že každá zahrada je jiná, a každý zahradník má vlastní požadavky, vyvinula společnost GARDENA tři kategorie nůžek na živý plot: třída Classic pro zahradníky začátečníky, třída Comfort pro moderní amatérské zahradníky a třída Premium pro náročné amatérské zahradníky specialisty.

Nůžky na živý plot GARDENA Classic mají klasický design a používají klasické materiály, nicméně představují moderní technologie. Odlišují se svou robustností a dlouhou životností, mají dřevěná držadla certifikovaná podle standardu FCS a integrované odřezávače větví pro jednotlivé větve. Nůžky na živý plot třídy Comfort jsou lehké, pohodlně se používají a mají moderní design. Integrované gelové podložky zajišťují optimální tlumení nárazů do rukou a umožňují tak pohodlnou a nenáročnou práci. Nůžky na živý plot třídy Premium jsou vyrobeny z materiálů vysoké kvality a mají elegantní design. Model Premium je obzvláště výkonný a robustní a má pevná hliníková ramena.

Vybrané oddělení Ruční nůžky na živý plot neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.