• na trhu od roku 1999
  • servis
  • odborné poradenství
0 Kč 0

V košíku nejsou vloženy žádné položky...

x

Zboží doručíme i v sobotu! Stačí zvolit dopravu na DEPO TOPTRANS a objednat dnes před 13:00.

Postřikovače Hunter postřikovače

Hunter postřikovače
Michal Altman
smluvní specialista - montáže čerpadel a závlahových systémů

Rádi Vám zpracujeme návrh zavlažovacího systému. Stačí nám nákres pozemku v měřítku a info o zdroji vody. Vyplňte následujícího průvodce, o zbytek se postaráme my.

Poptávka automatického závlahového systému

Postřikovače HUNTER zahrnují širokou škálu variant. V našem obchodu nabízíme základní a nejpoužívanější typy, další desítky typů běžně používáme při návrzích a realizacích. Nabízíme rotační postřikovače a také těla pro rozprašovací trysky nebo pro velmi povedené rotační hlavice MP Rotator. Řešení a variant je celá řada, s návrhem Vám rádi pomůžeme.

Nejprodávanější produkty

Název
Kategorie
Na stránce
Řazení
/hunter-zavlazovaci-technika/postrikovace/

Tělo postřikovače

Je vlastní výsuvník, zpravidla bez trysky. Nejpoužívanějším výsuvníkem je Pro-Spray 10cm. Postřikovač se sám o sobě jen vysune z trávníku, ale je nehybný - vše obstarává použitá tryska, kterých je na výběr celá řada.


Rotační postřikovač

Je postřikovač který se po vysunutí z trávníku otáčí tam a zpět dle nastavené výseče, Postřikovače se zpravidla dodávají s několika tryskami (dýzami), které se následně volí dle požadovaného dostřiku a spotřeby vody. Pro větší zahrady se nejčastěji používají postřikovače PGP-ADJ a PGJ