• na trhu od roku 1999
  • servis
  • odborné poradenství
0 Kč 0

V košíku nejsou vloženy žádné položky...

Cena a příznaky
Zobrazit
Výtlak a průtok čerpadla
Výrobce

» Zobrazit více

Výtlak max. (m)
Průtok max. (l/min)
Jmenovitý výkon motoru (kW)
Stupeň krytí
Ucpávka
Spínací tlak (Bar)
Teplota média max. (C°)
Délka kabelu (m)
Přípojka sání
Přípojka výtlaku
Průměr potrubí (mm)
Záruka

Systémy pro využití dešťové vody Systémy pro využití dešťové vody

Systémy pro využití dešťové vody

Nádrže na dešťovou vodu a čerpací systémy

Účelem systémů pro využití dešťové vody je snaha o minimalizaci spotřeby vody z vodovodního řádu a efektivní využití dešťové vody v domácnosti. Atmosférická voda je jímána v nádržích na dešťovou vodu a čerpací systém zajišťuje dodávku do vedení užitkové vody tak, aby bylo zajištěno maximální pohodlí uživatele.

Nádrže na dešťovou vodu

Podzemní nebo i nadzemní rezervoáry z odolného plastu, podle parametrů pojmou až 2650 L dešťové vody. Opatřeny jsou inspekční šachtou s pochozím poklopem.

Čerpací systémy

Účelem čerpací jednotky v systému využití dešťové vody je průběžně přepínat mezi dešťovou vodou z nádrže a vodou z vodovodního řádu podle momentálního množství vody v nádrži. Automatické přepínání je zajištěno tak, že o něm uživatel nemusí vůbec přemýšlet, přitom je celou dobu preferována dešťová voda před kohoutkovou.

Nejprodávanější produkty

Název
Kategorie
Na stránce
Řazení
/systemy-pro-vyuziti-destove-vody/

Splachujte a zalévejte hospodárně

V dnešní době klimatických změn přichází ke slovu využívání dešťové vody jako výhodné řešení pro rodinné domy, chaty, chalupy, hospodářská stavení, ale také ve větších budovách jako jsou penziony, hotely, sportovní areály apod. Na trhu je řada výrobců jak nádrží různých velikostí, tak vsakovacích tunelů na drenáž přebytečné vody z nádrží, nebo přímo odváděné ze svodů.

Více se dočtete v našem článku