• na trhu od roku 1999
  • servis
  • odborné poradenství
0 Kč 0

V košíku nejsou vloženy žádné položky...

x

Zboží doručíme i v sobotu! Stačí zvolit dopravu na DEPO TOPTRANS a objednat dnes před 13:00.

Cena a příznaky
Zobrazit
Dostřik (m)
Spotřeba vody (l/hod)

» Zobrazit více

Zavlažovaný sektor

Rotační trysky MP ROTATOR HUNTER MP Rotator

HUNTER MP Rotator
Michal Altman
smluvní specialista - montáže čerpadel a závlahových systémů

Rádi Vám zpracujeme návrh zavlažovacího systému. Stačí nám nákres pozemku v měřítku a info o zdroji vody. Vyplňte následujícího průvodce, o zbytek se postaráme my.

Poptávka automatického závlahového systému

Revoluční trysky Hunter MP Rotator pro rozprašovací postřikovače spojují výhody rotačních a rozprašovacích postřikovačů. Jedná se o trysky s velmi malou spotřebou vody vhodné pro automatické závlahové systémy, které jsou připojeny na průtokově slabší zdroj vody. Společně s postřikovači Hunter PRO SPRAY jsou nejlepším možným řešením pro zavlažování malých a středně velkých svažitých ploch. Tyto vysoce účinné trysky s nízkou srážkovou výškou nabízejí bezkonkurenční distribuci vody a ušetří ve stejném časovém úseku až o 30 % více vody než trysky rozprašovací.

Jemné rotující paprsky dodávají trávníku vodu stálou rychlostí, voda se pomalu a šetrně vsakuje do půdy a dosahuje rovnoměrného rozložení v celé oblasti, která je zavlažována. Díky širokému spektru trysek můžete zavlažovat jakoukoli plochu. Poloměr dostřiku trysek MP Rotator se pohybuje od 1,8 m do 10,7 m!

Ideální volbou jsou trysky MP Rotator jak při budování nového automatického závlahového systému, tak i při rekonstrukci či přestavbě již stávajícího zavlažování. Tyto trysky jsou totiž kompatibilní s těly rozprašovacích postřikovačů téměř všech výrobců na našem trhu.

Nejprodávanější produkty

Název
Kategorie
Na stránce
Řazení
/hunter-zavlazovaci-technika/rotacni-trysky-mp-rotator/

Menší spotřeba vody = menší počet sekcí a jednodušší rozvody.

Zatímco u běžných rozprašovacích trysek by bylo nutné udělat třeba 6 sekcí (obr. vlevo), s tryskami MP ROTATOR s rozsahem dostřiku 1,5 až 10,7 metru zvládnete totéž na dvě větve (obr. vpravo). Úspora materiálu a rozvodného potrubí je tedy značná. Pomalejší srážka také přispívá k pozvonějšímu vsakování vody ke kořenovému systému a závlaha je tak účinnější a v konečném důsledku spotřebujete méně vody.


Nastavení trysek MP ROTATOR

Nastavení výseče

  • Tryska MP Rotator má pevný levý roh u všech modelů 90 - 210 a 210 - 270.
  • Otáčením prstence ve směru hodinových ručiček výseč rozšíříte a otáčením v protisměru zase zúžíte.


Nastavení dostřiku

  • Všechny modely trysek MP Rotator umožňují snadnou úpravu dostřiku až o 25% při zachování automatického rovnoměrného zavlažování. 
  • Otáčením šroubu pro nastavení trysky ve směru hodinových ručiček snížíte dostřik a otáčením v protisměru ho zvýšíte.
  • Maximální úroveň dosáhnete po čtyřech otáčkách. Další otáčky už nemají na nastavení trysky vliv.