• na trhu od roku 1999
  • servis
  • odborné poradenství
0 Kč 0

V košíku nejsou vloženy žádné položky...

Cena a příznaky
Zobrazit
Výrobce
Průměr potrubí (mm)
Záruka

Nádrže na dešťovou vodu Nádrže na dešťovou vodu

Nádrže na dešťovou vodu

Nádrž na dešťovou vodu slouží k zachycení srážkové vody a uchování pro pozdější použití v domácnosti nebo na zahradě. Rozumným způsobem umožňuje nahradit pitnou vodu všude tam, kde neklademe tak vysoké nároky na její čistotu a nezávadnost. Nádrž na dešťovou vodu dobře poslouží po většinu roku jako zdroj vody pro splachování, praní, zavlažování a dalších činnostech, kdy využíváme užitkovou vodu

Nádrž na dešťovou vodu jako fekální jímka

Robustní a při tom lehká konstrukce dělá z nádrže na dešťovou vodu univerzální rezervoár i pro další myslitelná použití, například jako fekální jímku.

Nejprodávanější produkty

Název
Kategorie
Na stránce
Řazení
/systemy-pro-vyuziti-destove-vody/nadrze-na-destovou-vodu/

Nádrž ColumbusNádrže Columbus

Ideální řešení pro celoroční využívání dešťové vody ze střech 100 až 200 m2 v domácnosti (např. WC) i v zahradě. Podzemní samonosné nádrže COLUMBUS® jsou monolitické konstrukce, vyrobené v rotačních formách z kvalitního polyetylenu. Masivní žebrová konstrukce bez jakýchkoliv svarů zaručuje dokonalou statickou pevnost a těsnost, nádrže není třeba obetonovávat a s litinovým poklopem jsou pojízdné osobními auty. Na to vše poskytujeme bezkonkurenční záruku 15 let, životnost je prakticky neomezená!

Nádrže CristallNádrže Cristall

Ideální řešení pro využívání dešťové vody ze střech 50 až 100 m2 v zahradě. Podzemní samonosné nádrže CRISTALL® jsou monolitické konstrukce a zaručují dokonalou statickou pevnost a těsnost, nádrže není třeba obetonovávat. Na to vše poskytujeme bezkonkurenční záruku 15 let, životnost je prakticky neomezená!