• na trhu od roku 1999
  • servis
  • odborné poradenství
0 Kč 0

V košíku nejsou vloženy žádné položky...

Katalogy ke stažení

Publikováno: 28.8. 2023
EVAK SPTB
Katalog tlakových nádob EVAK SPTB

Bezúdržbové tlakové nádoby EVAK SPTB s butylovou membránou o objemech 8 až 305 litrů. Záruka 5 let, kvalitní zpracování. Vložka ze zdravotně nezávadného polypropylenu chrání membránu před kontaktem s ocelovou stěnou nádrže, čímž eliminuje možnost poškození a prodlužuje životnost membrány. Dvousložkový polyuretan na základním nástřiku zaručuje odolnost vůči korozi. Kvalitní butylová membrána zalisovaná do stěny nádrže

EVAK V4S
Katalog čerpadel EVAK V4S

Ponorná celonerezová čerpadla EVAK V4S  jsou vyrobena kompletně z korozivzdorné a abrazivzdorné oceli pomocí nejmodernější technologie.
Jsou vyráběna dle nejmodernějších standardů pro dosažení vysoké účinnosti, maximální úspory energie a velmi dlouhé životnosti.
Jsou určena pro čerpání čisté vody o teplotě až 35°C a s obsahem jemných plovoucích písků do objemového podílu 50g/m3.

EVAK V4P
Katalog čerpadel EVAK V4P

Ponorná čerpadla EVAK V4P jsou vyrobena z nerezové oceli a kvalitních plastů (Noryl a polykarbonáty se skelným vláknem) pomocí nejmodernější technologie.
Jsou vyráběna dle nejmodernějších standardů pro dosažení vysoké účinnosti, maximální úspory energie a velmi dlouhé životnosti.
Jsou určena pro čerpání čisté pitné nebo užitkové vody o teplotě až 35°C a s obsahem jemných plovoucích písků do objemového podílu až 150g/m3.

KATALOG EASYPUMP 2023
Katalog čerpadel EASYPUMP 2023

Moderní a inovativní čerpadla značky EASYPUMP 2023 pro domácnost a zahradu. 

Ověřená čerpadla pro dům i zahradu.

Záruka 5 let na celý sortiment. Doprava ZDARMA (neplatí pro B2B zákazníky)

KATALOG MOTORŮ 4OM 2023
Katalog ponorných motorů PM TECHNOLOGY 4OM 2023

Nabízíme špičkové ponorné motory značky PM TECHNOLOGY. Motory jsou použitelné pro celou řadu čerpadel mnoha značek dle standardu NEMA.

Běžně se s těmito ponornými motory setkáte u čerpadel EVAK SAER, ale lze je použít nebo jimi nahradit i motory čerpadel řady jiných výrobců jako jsou CALPEDA, GRUNDFOS, WILO, KSB, PEDROLLO, SIGMA a další.

KATALOG MOTORŮ 4OM2W 2023
Katalog ponorných motorů PM TECHNOLOGY 4OM2W 2023

Motory 4OM-2W s třížílovým kabelem a integrovaným kondenzátorem jsou vhodné pro všechna ponorná čerpadla dle standardu NEMA 4.

Verze motorů a čerpadel s integrovaným kondenzátorem je jednoduchá na instalaci, protože od čerpadla vede jen napájací 3-žílový kabel, který rovnou připojujete do sítě nebo ovládacího prvku. Jsou k dispozici tři varianty s rozsahem výkonů od 0,55 do 1,1 kW.

KATALOG ESPA 2023
Katalog čerpadel ESPA 2023

ESPA je tradiční španělský výrobce čerpadel již od roku 1962. Čerpadla ESPA vynikají kvalitním zpracováním, robustním designem a výrobce poskytuje na čerpadla záruku 3 roky.

Nabízíme vícestupňová čerpadladomácí vodárnykalová čerpadlačerpadla pro odvodnění, a také širokou nabídku ponorných čerpadel s chladícím pláštěm pro studny a nádrže.

KATALOG SESTAV EVAK VP-DPI 2023
Katalog sestav pro udržování konstantního tlaku EVAK VP-DPI

Sady pro udržování konstantního tlaku EVAK VP-DPI. Regulace otáček, konstantní tlak. Zapouzdřený ponorný motor. Odpojitelný konektorový kabel. Zabudované zpětné klapky. Kompletní škála ochran a jištění. Nerezový plášť čerpadla. 

Záruka 3 roky.

Jednotka s integrovanou tlakovou nádobou

KATALOG SESTAV EVAK VS-DPI 2023
Katalog sestav pro udržování konstantního tlaku EVAK VS-DPI

Sady pro udržování konstantního tlaku EVAK VS-DPICelonerezová čerpadla. Regulace otáček, konstantní tlak. Zapouzdřený ponorný motor. Odpojitelný konektorový kabel. Zabudované zpětné klapky. Kompletní škála ochran a jištění. 

Záruka 3 roky.

Jednotka s integrovanou tlakovou nádobou

Udělal vám článek radost? Šiřte jej dále do světa!