• na trhu od roku 1999
  • servis
  • odborné poradenství
0 Kč 0

V košíku nejsou vloženy žádné položky...

x

Zboží doručíme i v sobotu! Stačí zvolit dopravu na DEPO TOPTRANS a objednat dnes před 13:00.

Zahradní postřikovače Zahradní postřikovače

Zahradní postřikovače

Postřikovače a sprchy pro vodní efekty dle vašich požadavků.

Potřebujete měkkou sprchu pro postřik květů, jemnou mlhu ve skleníku a ostrý proud pro čištění zahradních cestiček a příjezdových cest? Každá domácnost má jiné požadavky. V naší nabídce najdete postřikovače a sprchy, které splní vaše požadavky. Zalévací tyče jsou vhodné pro květníky a květináče, zahradní sprchy jsou skvělé k osvěžení v parních dnech.
Prémiové modely Gardena mají moderní a sofistikovaný design s kovovými součástmi. Součásti z měkčeného plastu umožňují dokonalý úchop. Ekonomické modely Bradas zase vynikají skvělým poměrem cena/užitná hodnota. Precizním designem vynikají postřikovače Kärcher.

Nejprodávanější produkty

Název
Kategorie
Na stránce
Řazení
/aa-gardena-vodni-technika/zahradni-postrikovace/

Postřikovače jsou většinou jednotryskové přípojky na hadici s rychlospojkou jsou určeny hlavně k postřiku tlakem a k postřiku do dálky.


Sprchymají většinou více kombinací (multifunkční), ale jednou s funkcí je vždy klasická sprcha, který se hodí hlavně pro zavlažování květin a okrasných záhonů a nahrazují klasickou konev


Zalévací tyče jsou druhem sprch na delším nástavci a slouží hlavně k zavlažování truhlíků a květníků a to i ve vyšších polohách na parapetech, balkonech apod.


Zahradní sprchy jsou vlastně klasické sprchy, ale většinou na podstavcích a pro zahradní použití. Bývají i s více kombinacemi a na bodci pro zapíchnutí do trávy nebo na stavitu (trojnožce)