• na trhu od roku 1999
  • servis
  • odborné poradenství
0 Kč 0

V košíku nejsou vloženy žádné položky...

Cena a příznaky
Zobrazit
Jmenovité napětí (V)
Stupeň krytí
Dostřik (m)

» Zobrazit více

Napájecí napětí
Počet denních cyklů
Počet sekcí
Počet žil
Pracovní tlak
Pracovní tlak (bar)

» Zobrazit více

Připojovací závity

» Zobrazit více

Průtok (l/min)
Průtok (l/min)

» Zobrazit více

Regulace průtoku
Srážkový úhrn (mm/hod)
Zavlažovaný sektor

» Zobrazit více

Záruka

HUNTER HUNTER

HUNTER

Hunter Industries je rodinná globální společnost, která poskytuje vysoce kvalitní a efektivní řešení pro závlahový systém. Rozmanitá nabídka produktů je k vidění všude od obytných ploch, stadionů, národních památek, tematických parků, městských parků, komerčních komplexů, hotelů a obecních budov po celém světě. Ať už jste z New Yorku, Šanghaje, Sydney, Paříže, Moskvy nebo České republiky, je pravděpodobné, že jste se někde po cestě setkali s produktem Hunter.

Společnost Hunter se sídlem v San Marcos v Kalifornii od roku 1981 se zabývá výrobou produktů, které umožňují profesionálům zavlažování vytvářet řešení, která využívají co nejméně vody a energie k vytvoření optimální funkce krajiny a atmosféry.

Kromě efektivní inovace produktů je Hunter také známý jako vůdce v oblasti vynikajících služeb zákazníkům, školení produktů a technické podpory ve všech našich obchodních segmentech. Společnost Hunter je odhodlána posouvat hranice technologie, ochrany, kvality a zákaznických zkušeností v každém produktu a projektu, který realizuje. V továrně, kanceláři a v terénu vkládá inovace do práce každý den pro každého ze svých zákazníků na celém světě.

Kategorie
Název
Na stránce
Řazení
/vyrobci/hunter/