• na trhu od roku 1999
  • servis
  • odborné poradenství
0 Kč 0

V košíku nejsou vloženy žádné položky...

Gardena NOVINKY 2021

Publikováno: 29.12. 2020
Gardena NOVINKY 2021
ČLÁNKY

Novinky Gardena 2021 Představujeme novinky Gardena pro sezónu 2021

Poháněna vášní se GARDENA neustále snaží překračovat limity, dosahovat nejlepších výkonů a vytvářet ještě více inovací a revolučních výrobků.
GARDENA, jako důvěryhodná značka s ověřenou kvalitou, zvyšuje podíly na trhu v mnoha oblastech.

Gardena pro sezónu 2021 přináší řadu velmi zajímavých a povedených novinek a invovací produktů.

Co nás nejvíce zaujalo?

RollUp hadicové držáky
GARDENA sortiment boxů na hadici 2021 – pro zahrady všech velikostí

Zahradní boxy na hadici RollUp. Řešení, které lze umístit kdekoliv v zahradě. Boxy jsou otočné o 360°. Velmi kvalitní brzda pro spolehlivé
a řízené navíjení. Kovový kolík pro flexibilní umístění kdekoliv v zahradě. To je opravdu povedená novinka.

Nové jsou také klasické boxy s montáží na zeď, více variant pro malé i velké zahrady a dvory. Sortiment je nyní opravdu ucelený a vybere si skoro každý. Gardena navíc poskytuje záruku na boxy 5 let.

Modernizová řada tlakových postřikovačů GARDENA pro domácnost i zahradu nebo sad. 

Malé univerzální postřikovače pro domácnost a městské zahradničení včetně akumulátorového modelu EasyPump, které jsou opravdu skvělé a velmi pohodlné, což ocení hlavně dámy.

Modernizacví prošly ale i velké modely s objemem od 5 litrů výše. I zde je nyní k mání akumulátorový model EasyPump

 

Tlakové postřikovače Gardena 2021
Pro šetrné zavlažování, použití přípravků na ochranu rostlin nebo doma připravených roztoků k posílení rostlin - pro všechny tyto účely použití najdou milovníci zahrad správný model podle svých požadavků z nové řady GARDENA postřikovačů a tlakových postřikovačů.
Zahradní rukavice
GARDENA rukavice Zaměřené na účel použití, svěží a nový design, eliminace stávajících slabých stránek, dokonalé pohodlí při nošení, mobilní dotyk (používání smartphonů).

Zaměřené na účel použití, svěží a nový design, eliminace stávajících slabých stránek, dokonalé pohodlí při nošení, mobilní dotyk (používání smartphonů). Všechny rukavice chrání vaše ruce při jakékoliv práci na zahradě. Rukavice GARDENA 2021 jsou vyrobeny z vysoce kvalitních zdravotně nezávadných materiálů 
a jejich design je dokonale přizpůsoben účelu použití. Všechny rukavice lze prát při teplotě 30 °C. Díky optimálnímu střihu, pevnému uchopení a prodyšným, zdravotně nezávadným materiálům jsou zahradní rukavice GARDENA extrémně pohodlné a bezpečné.

To opravdu dává smysl. Gardena je spoluzakládající člen aliance Power for All. Aliance POWER FOR ALL, založená firmami GARDENA a Bosch, nabízí zákazníkům a spotřebitelům skvělé možnosti, protože díky jednomu univerzálnímu akumulátorovému systému 18 V začíná být používání akumulátorových přístrojů a strojů ekonomicky smysluplné a opravdu výhodné. 

Mezi velmi zajímavé novinky patří akumulátorové tlakové myčky, možnost čištění a mytí kolem domu i jinde tak dostává úplně jinou dimenzi a tyto výrobky považujeme za velmi povedené.

Své uživatele najdou určitě také akumulátorová čerpadla, která se hodí všude tam, kde není k dispozici elektřina.

Alliance Power for all
Od roku 2021 nabízí GARDENA 3 druhy akumulátorů v rámci ALIANCE POWER FOR ALL: 2,0 Ah, 2,5 Ah 4,0 Ah. Díky tomu každý najde skvělé řešení pro svou práci. Upozorňujeme, že akumulátory s kapacitou 2,0 Ah jsou na trhu pouze v sadách k okamžitému použití a nejsou k dostání samostatně.
Zavlažování Bluetooth
Aplikace Blutetooth® umožňuje konfigurovat několik 9V ventilů

Opravdu zajímavým nápadem je zavlažovací ventil 9V, který lze použít v kombinaci s aplikací Gardena Bluetooth. Velmi vajímavé bude toto řešení pro majitele malých zahrad v řadových zástavbách, kde zavlažování málokdy vyžaduje více než jednu nebo dvě sekce a stejně tak pro skleníky. Ventil má i přípojku pro senzor. K mání je také kompletní sada pro tři zavlažovací sekce včetně kompletního boxu se všemi propojkami. 

Pro malé zahrádky a povrchové postřikovače se pak skvěle hodí zavlažovací hodiny Bluetooth

Pro sezónu 2021 Gardena přichází i se zbrusu novou řadou drenážních a kalových čerpadel. 

Za zmínku stojí hlavně ponorná čerpadla na mírně znečištěnou vodu se systémem Aquasensor. Tento systém je výrazně modernizovaný a umožňuje automatický start od hladiny vody 5 mm a práce v úzkých prostorech a jímkách. Snadné nastavení spínacích bodů dotykovým ovládáním. Ve znečištěné vodě vydrží až 5krát déle než předchozí technologie. Indikátor znečištění, ochrana proti chodu nasucho, funkce trvalého zapnutí a funkce časovače.

Nový digitální systém Aquansensor je nyní dostupný i pro kalové čerpadlo 9044-20 nebo pro čerpadlo 2 v 1 (19500 Aquasensor)

Nová kalová a drenážní čerpadla Gardena 2021
Nový Aquasensor systém s LED displejem
ClickUp! - Celoroční lifestyle systém
Nabídněte hmyzu ve vaší zahradě bezpečný domov – je ohrožena více než polovina z 560 druhů divokých včel

ClickUp! Celoroční lifestyle systém

Jedna násada – více možností použití! GARDENA ClickUp! násada je základním prvkem pro různé výrobky ClickUp! Sortiment zahrnuje dekorativní prvky pro všechna roční období: od stylového květináče na jaro až po elegantní krbové svítidlo pro chladné podzimní večery.
Praktická věc: díky inovativnímu systému GARDENA ClickUp! lze jednotlivé prvky mezi sebou snadno vyměňovat.

Novinek je celá řada a kompletní přehled sortimentu najdete zde

Udělal vám článek radost? Šiřte jej dále do světa!