• PO-PÁ 8:00-12:00/13:00-16:00
  • Vlastní servis
  • Odborné poradenství
0 Kč 0

V košíku nejsou vloženy žádné položky...

Zobrazit Skrýt parametry produktu

Parametry produktu

  • ?Výtlak max. (m):
    • 6.9
  • ?Průtok max. (l/min):
    • 60
  • ?Jmenovité napětí (V):
    • 1x230V
  • ?Ochrana proti běhu nasucho:
    • Ano (zabudovaná)
  • ?Ucpávka:
    • Bezucpávkové
  • ?Teplota média max. (C°):
    • 90
  • ?Délka kabelu (m):
    • bez kabelu
  • ?Záruka:
    • 2 roky
  • ?Stupeň krytí:
    • IP 44
  • ?Regulace otáček:
    • ANO (automatická)
  • ?ERP Ready:
    • ANO
  • ?Připojení:
    • G 1 1/2"
  • ?Stavební délka (mm):
    • 180
  • ?Příkon min (W):
    • 5
  • ?Příkon max (W):
    • 35
Zobrazit Skrýt popis a vlastnosti

Vlastnosti

  • Moderní technologie synchronního motoru s permanentním magnetem a frekvenčním měničem, zajišťuje u nové řady oběhových čerpadel EVOTA2 vysokou účinnost ve všech aplikacích a přináší nemalé výhody v oblasti úspory energie. Z tohoto důvodu je nové oběhové čerpadlo EVOSTA2 v souladu s Evropskou směrnicí 2009/125/ES Erp (dříve Eup) a je připraveno vyhovět také požadavkům směrnice 2015 Erp (EEI≤0,18).
  • Oběhové čerpadlo EVOSTA2 je vybaveno elektronickým zařízením, které zachycuje změny požadované systémem a dle toho automaticky přizpůsobuje výkon oběhového čerpadla, aby byla stále zajištěna optimální účinnost a minimální spotřeba energie.
  • Elektronické oběhové čerpadlo EVOSTA2 je také ideální jako náhrada za stará třírychlostní oběhová čerpadla, protože má kompaktní rozměry a jediný model čerpadla může pokrýt dopravní výšku 4,5 a 6 metrů. Navíc se jedná o uživatelsky velmi jednoduchý produkt, díky jedinému tlačítku pro jednoduché postupné nastavení, odvzdušňovací zátce používané k odvzdušnění systému a odblokování hřídele motoru.

Konstrukce

  • Litinové těleso čerpadla s kataforézním nátěrem a mokroběžným motorem.
  • Opláštění motoru je z nerezové oceli, oběžné kolo z technopolymeru.
  • Hřídel motoru z keramiky a je uložena v grafitových ložiskách, která jsou mazána čerpanou kapalinou.
  • Opláštění rotoru a statoru a uzavírací příruba jsou z nerez oceli.
  • Opěrný kroužek z keramiky.
  • Těsnicí kroužky z EPDM a odvzdušňovací zátka z mosazi.
  • Díky vnitřnímu krytí motoru čerpadlo nevyžaduje žádnou formu přepěťové ochrany.

Kontrolní panel

  • Nastavení čerpadel EVOSTA2 lze upravit na ovládacím čelním panelu čerpadla.
  • Čerpadla mají devět nastavení, které lze zvolit pomocí tlačítka MODE.
  • Tři diody na přístroji ukazují aktuální nastavení.

Tabulka výkonů

TYP U (V) P1 max (W) In (A) Rozteč (mm) Závit Průtok (m3/hod) 0 0.3 0.6 0.9 1.8 2.4 3.0 3.6
EVOSTA2 40-70/180 230 35 0.043-0.32 180 DN25 (závit G 6/4”) Výtlak (m) 6.9 6.9 5.8 5.1 3.4 2.4 1.6 0.8

Křivka výkonů

Rozměry

TYP L L1 L2 B B1 B2 H F kg
EVOSTA2 40-70/180 180 96 90 134.6 35.5 99.1 91 6/4" 2.19

Za bezpečnost výrobku odpovídá:

  • Adresa:
    • Dab Pumps S.p.A.
      Via Marco Polo, 14
      35035 Mestrino (PD) - ITALY
  • Kontakt:
    • sales@dwtgroup.com
Zobrazit Skrýt dokumenty ke stažení

Komentáře 4

Zeptejte se na cokoli spojeného s produktem

Zeptat se

  • EVOSTA2 40-70/180
    dobry den na mem čerpadle sviti všechny diody a po zmačknuti mode se nic nemění a o nějakem časovém intervalu slale sviti ale neběži ještě jsem nevipozoroval kolik hodin jede děkuji za odpoved
    petr haneštik 6.10.2025 18:22:44 Zobrazit vlákno
    • Re: EVOSTA2 40-70/180

      Dobrý den,

      přiznám se, že Vášemu dotazu moc nerozumím. Ale obecně se zdá, že má čerpadlo nějakou závadu. Potřeboval bych to ale vidět, ideální by bylo poslat krátké video. Samozřejmě také zkuste restart, tzn. čerpadlo na cca 15 sekund odpojit od přívodu napětí a poté znovu spustit. Pokud to nepomůže, pak prosím o video, pokusím se poradit.

      Petr Novotný (Remont) 6.10.2025 20:20:28 Zobrazit vlákno
  • EVOSTA2 40-70/180
    Dobrý den
    Odešlo mi na čerpadle základní deska. Je možné dokoupit jen tu (příp. s celým odnímacím černým krytem)? Abych nemusel složitě demontovávat čerpadlo, které jinak funguje.

    Děkuji
    MC 19.1.2022 09:54:31 Zobrazit vlákno
    • Re: EVOSTA2 40-70/180

      Dobrý den,

      Váš požadavek budeme muset prověřit u dodavatele.

      Pošlete prosím spojení na obchod@remont-cerpadla.cz

      Mirek Jiříček (Remont) 19.1.2022 10:12:32 Zobrazit vlákno
  • EVOSTA2
    Dobrý den.
    Jaké nastavení doporučujete pro čerpadlo EVOSTA2, které je použito pro oběh TUV v menší firmě.
    Provoz čerpadla určuje kotel na základě nastavení časového programu.
    Za informace předem děkuji..
    Jiřík
    Bořivoj Jiřík 20.8.2020 07:45:15 Zobrazit vlákno
    • Re: EVOSTA2

      Dobrý den,

      v první řadě není čerpadlo EVOSTA2 určeno pro oběh TUV, na to slouží čerpadla EVOSTA2 - SAN

      Čerpadlo doporučuji nastavit na střední výkonovou křivku, poběží vždy dle nastavení kotle. V případě potřeby můžete výkon snížit nebo zvýšit.

      Petr Novotný (Remont) 20.8.2020 08:46:06 Zobrazit vlákno
  • EVOSTA2 40-70/180
    Dobrý den, můžete mi prosím poradit. Zakoupil jsem si u Vás oběhové čerpadlo EVOSTA 2 a není mi úplně jasné jaké nejlepší nastavení na něm zvolit. Mám automatický kotel na uhlí a tímto čerpadlem jsem nahradil staré 3 rychlostní čerpadlo GRUNDFOST v kotlovém okruhu. Dále mám 4 cestný ventil a další čerpadlo GRUNDFOST ALPHA 2 v sekundárním okruhu dvoutrubkové soustavy a na radiátorech nemám termostatické ventily. Předem děkuji za odpověď. L. Jírů
    L.Jírů 14.10.2018 07:03:24 Zobrazit vlákno
    • EVOSTA2 40-70/180
      Dobrý den, ve Vašem případě bude nejvhodnější nastavení na "regulaci s pevnou křivkou" (v návodu bod 11.1.3). Vyzkoušejte provoz na všechny tři křivky (od 1 do 3) a uvidíte, kde bude účinnost optimální. P. Novotný
      REMONT ČERPADLA s.r.o. (Remont) 14.10.2018 13:08:07 Zobrazit vlákno

Recenze 0

0%

Líbil se vám produkt?
Nebo vám naopak něčím vadí?

Ohodnotit