Dnes je neděle, 21. července 2019, svátek má Vítězslav. document.write("REMONT ČERPADLA s.r.o.");
Kontakty

Nákupní košík je prázdný.

Hledej dle parametrů
  • Q(m3/hod):
  • H(m):

Najdete nás na Facebooku
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!
Víte, co je …

Další pojmy!

Aktuality
22.02.2019

Novinky GARDENA pro sezónu 2019

Více »

07.12.2017

Posezónní akce na vybraná čerpadla značky PEDROLLO

Více »

20.10.2016

VÝPRODEJ ČERPADEL A ZAHRADNÍ TECHNIKY GARDENA

Více »

Poslední příspěvky
  • 19.07.2019 08:53:40
    „Dobrý den, bohužel, klapka je již v čerpadle a žádná...“
  • 19.07.2019 08:45:24
    „Dobrý den, při použití EASY E-DEEP 1200 s tlakovou nádrží...“
Provozovatel

 

 

Přidejte si tuto stránku do Oblíbených položek! Nastavte si tuto stránku jako svoji Domovskou! 


Několik důvodů, proč si ke koupi čerpadla vybrat právě naši firmu

1) Prověřená kvalita a vlastnosti výrobků

Všechny produkty jež najdete v tomto obchodu, jsou naší firmou prakticky prověřeny. Vzhledem k tomu, že naše firma provádí také přímé instalace, montáže a servis všech produktů, troufáme si říci, že zboží velmi dobře známe a případné problémové výrobky ihned stahujeme z nabídky.

Prodej nekvalitních nebo pochybných výrobků tedy nepřipadá v úvahu. Naším hlavním cílem je vytvořit fungující systém obchodu a poradenství na základě požadavků zákazníků. Sázíme na profesionální odbornost a velký výběr zboží, který by měl pokrýt široké požadavky našich klientů. Snahou je rychlé řešení vzniklých problémů a dodávek zboží,neboť jsme si jisti,že v dnešním konkurenčním prostředí je ochota, rychlost, spolehlivost, odbornost a profesionalita hlavním důvodem pro spokojenost všech zákazníků.

2) Přímý dovoz

V současné době je většina sortimentu dovážena přímo od předních evropských výrobců. Odpadají tak různé velkoobchodní mezičlánky, což se velmi příznivě promítá do konečné ceny zboží.

Další výhodou je skutečnost, že veškerý záruční i pozáruční servis je plně v kompetenci naší firmy - případné reklamace se řeší přímo v našem servisu, výrobky se nikam neposílají a posouzení je pouze na naší firmě. Nezříkáme se zodpovědnosti za případné výrobní vady a vyřízení reklamace netrvá déle než 48 hodin.

Díky přímé vazbě na výrobce disponujeme navíc dostatečnou zásobou náhradních dílů za velmi přijatelné ceny, což oceníte zejména při opravách v pozáruční době.

Zpětná vazba na výrobce poskytuje ještě jednu podstatnou výhodu - pokud v průbehu výroby dojde ke zjištění jakýchkoliv výrobních vad, jsme o této skutečnosti ihned informováni a případné vadné výrobky jsou okamžitě staženy z prodeje. Pravděpodobnost koupě vadného výrobku se tak podstatně snižuje

3) Aktuálnost

Obchod je neustále doplňován o novinky,které se na našem trhu objeví. Proto je možné u nás zakoupit pouze osvědčené a kvalitní zboží, které je nabídkou rozsáhlé a to od malých zařízení pro chaty,chalupy,rodinné domy až po automatické stanice zajišťující provoz velkých podniků včetně všech komponentů pro montáže. 

Na 80% výrobků platí výše uvedené i co se týče záručních oprav v rámci reklamace. Proto i případné záruční opravy vyřizujeme velmi rychle a přímo v našem servisu.

U popisu zboží nenajdete pouze chytře napsané maretingové povídání z propagačních materiálů výrobce, ale skutečné postřehy z reálných podmínek. Většina produktů je před uvedením do prodeje důkladně testována v naší zkušebně i v reálných podmínkách. Informace uváděné u výrobků tak jsou skutečně pravdivé a maximálně objektivní

5) Diskuze ke zboží, odpovědi na Vaše dotazy 

Protože laické dotazy bývají někdy i dost komplikované, snažíme se v co nejširší míře řešit tato dotazy u jednotlivých produktů prostřednictvím diskuze ke zboží. Řada dotazů či informací, které nejsou uvedeny v popisu zboží se tak průběžně doplňuje a aktualizuje tak, abyste našli vždy maximum praktických informací.

Dotazy jsou většinou zodpovídány takřka v reálném čase. Díky tomu odpověď na Váš doplňující dotaz máte k dispozici během několika minut.

6) Nízké ceny

U drtivé většiny sortimentu nakoupíte za ceny, které patří k nejnižším na trhu. Navíc u každého nákupu nad 15.000,00 Kč neplatíte žádné další náklady spojené s dodávkou zboží k Vám. Další výhodou je celá řada dalších motivačních programů jako je náš Bonus klub, slevové kupóny, hodinky za kačku při objendávce nad 3.000,00 atd.

7) Přebíráme za Vás odpovědnost za volbu čerpadla

Speciální a nejvyužívanější on-line službou jsou dotazníky. Jejich vyplněním nám poskytnete dostatek podkladů pro navržení toho nejlepšího čerpadla pro Vás. V takovém případě přebíráme odpovědnost za správnou volbu čerpadla a v případě, že čerpadlo nesplňuje Vaše požadavky uvedené v dotazníku jsme připraveni vzniklé komplikace zdarma vyřešit až k vaší úplné spokojenosti