• na trhu od roku 1999
 • servis
 • odborné poradenství
0 Kč 0

V košíku nejsou vloženy žádné položky...

RAIN CLIK-WRF - Bezkabelový dešťový senzor s teplotním čidlem

 • Katalogové číslo: 12140
 • Výrobce: HUNTER
 • Hmotnost produktu: 0.44 kg
Sada bezkabelového dešťového a teplotního senzoru s funkcí Quick Response (okamžitá reakce v případě srážek) a přijímače pro automatické závlahové systémy. Pro použití všude tam kde není možné položení kabelů mezi senzorem a ovládací jednotkou. Vhodný pro ovládací jednotky HUNTER a jednotky které mají senzorový vstup zapojen jako vstup pro mikrospínač typu NC.(mikrospínač je v neaktivním stavu sepnutý). Montáž pomocí konzole. Dosah při přímé vyditelnost až 240 m.

Získáte +276 bonusových bodů ?

Zobrazit Skrýt parametry produktu

Parametry produktu

 • ?Záruka:
  • 2 roky
Zobrazit Skrýt popis a vlastnosti

Vlastnosti

Dešťový senzor se dvěma aktivačními systémy v případě srážek: Quick Response - v případě deště dojde k aktivaci tohoto systému ve velmi krátkém čase (do pěti minut). Pokud se jedná jen o krátký déšť, deaktivuje se tento systém do 4 hodin (slunečné počasí, přeháňky). Hlavní senzor - v případě dlouhého deště je tento senzor aktivován po napršení cca 3 mm srážek. Deaktivace této části trvá obvykle při slunečném počasí cca 3 dny. Ve vlhkém počasí se doba deaktivace prodlužuje, může dosáhnout i 7 dnů a více. Rychlost deaktivace hlavní části je regulovatelná pomocí nastavitelných větracích otvorů.Senzor se obvykle připojuje na k tomu určené svorky ovládací jednotky, pokud jednotka nemá senzorový vstup, lze senzor zapojit do obvodu společného vodiče (v závlahových systémech obvykle označen com) Senzor se skládá z přijímače a čidla které reaguje na srážky. Přijímač je napájen obvykle přímo z ovládací jednotky kabelem délky 1,5 m. Uvedený dosah platí v případě přímé viditelnosti mezi senzorem a přijímačem. Uvedená záruční doba se vztahuje pouze na vysílač senzoru, na přijímač je poskytována záruční doba 24 měsíců.

Video

 

 

 

Zobrazit Skrýt dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

Komentáře 1

Zeptejte se na cokoli spojeného s produktem

Zeptat se

 • RAIN CLIK-WRF - Bezkabelový dešťový senzor s teplotním čidlem
  Objednal jsem u vás RAIN CLIK-WRF - Bezkabelový dešťový senzor s teplotním čidlem
  Katalogové číslo: 12140.
  V podstatě bych potřeboval koupit pouze bezdrátový senzor WRC, který mám již nefunkční. Ve vaší nabídce ho již nemohu nalézt. Pokud je tento senzor ještě v nabídce, je možné objednávku stornovat a zaměnit ji za nákup bezdrátového senzoru RWC?
  Miloslav Zaur 5.6.2021 18:33:18 Zobrazit vlákno
  • Re: RAIN CLIK-WRF - Bezkabelový dešťový senzor s teplotním čidlem

   Dobrý den,

   koukal jsem k dodavateli a samostatný senzor nemají v nabídce, takže jedině tak, jak jste to objednal.

    

   Mirek Jiříček (Remont) 5.6.2021 20:30:53 Zobrazit vlákno

Recenze 0

0%

Líbil se vám produkt?
Nebo vám naopak něčím vadí?

Ohodnotit